Usługi dźwigowe Tarnowskie Góry

Usługi dźwigowe Tarnowskie Góry

Usługi dźwigowe Tarnowskie Góry – nasza oferta:

Prowadzisz budowę lub rozbiórkę w miejscowości Tarnowskie Góry? Usługi dźwigowe są ci niezbędne do zakończenia prac?

Usługi dźwigowe Tarnowskie Góry.

Firma Sołtys posiada własne dźwigi do świadczenia usług.

Skontaktuj się z profesjonalistami, dla których wykonanie ich nie będzie problemem. Dźwigi Sołtys to lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. W naszej firmie mamy rozbudowany park maszynowy, liczący ponad 30 żurawi oraz podnośniki koszowe.

Dysponujemy ciężkim sprzętem, niezbędnym przy realizacji inwestycji budowlanych, drogowych, infrastrukturalnych i energetycznych. Mamy doświadczenie (ponad 25 lat na rynku) i regularnie współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi. 

Wykonujemy prace jednorazowe, jak również usługi dźwigowe w Tarnowskich Górach na stałe zlecenie. Wiele lat na rynku i najlepsi operatorzy (którzy nie stronią również od tych bardziej skomplikowanych podnoszeń) sprawiło, że mówią o nas: specjaliści od najtrudniejszych zadań.

Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to tylko niektóre z wykonanych przez nas usług dźwigowych. Potrafimy również przygotować podnoszenie na dwa dźwigi, a także wykonać je w pomieszczeniach (np. produkcyjnych). Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz wiele innych, mniejszych maszyn.

Usługi dźwigowe Tarnowskie Góry – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Tarnowskich Górach? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Własne zaplecze sprzętowe

Usługi dźwigowe w mieście Tarnowskie Góry.

Realizujemy najtrudniejsze zadania związane z podnoszeniem

Własne zaplecze sprzętowe pozwala nam podjąć się właściwie każdej pracy, gdzie potrzebne są usługi dźwigowe z wykorzystaniem ciężkiego dźwigu. Najczęściej obsługujemy branżę budowlaną, drogową, kolejową, elektrociepłowniczą, elektryczną oraz wykonujemy prace awaryjne. Współpracujemy z deweloperami, firmami prywatnymi i urzędami miast.

Usługi dźwigowe na terenie całej Polski

Obsługujemy teren całego kraju, a na obszarze południowej Polski jesteśmy w stanie zagwarantować błyskawiczny dojazd. Tarnowskie Góry są w naszym zasięgu w przeciągu godziny. Jesteśmy wiarygodni i terminowi, dzięki czemu grono naszych klientów stale się powiększa. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Pracowaliśmy również w Europie.

Szukasz kogoś kto wykona usługi dźwigowe? Tarnowskie Góry to miejsce twojej budowy? Zadzwoń do nas i przekonaj się jak pracują profesjonaliści! Dźwigi Sołtys z Tychów wykona dla ciebie podnoszenie, montaż, demontaż i przenoszenie ładunków. Zamów dźwig w Tarnowskich Górach teraz!

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Tarnowskie Góry 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Tarnowskich Górach. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Tarnowskie Góry”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?