Usługi dźwigowe Łaziska

uslugi dzwigowe laziska

Usługi dźwigowe Łaziska – 24 h / 7 dni w tygodniu

Dźwigi Sołtys jest liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Od ponad 25lat specjalizujemy się w usługach dźwigowych, zajmując się pracami, które wymagają specjalistycznego sprzętu i najlepszych operatorów. Realizujemy zlecenia na podnoszenia dwoma dźwigami naraz, jak również prace w miejscach zabudowanych, z gotową infrastrukturą.

Usługi dźwigowe firmy sołtys w Łaziskach.

Firma sołtys posiada ciężkie dźwigi do waszych usług.

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas? Wśród naszych atutów wymieniane jest własne centrum technologiczne, którego zadaniem jest zabezpieczenie podnoszenia od strony technicznej. Inżynierowie przygotowują dokładne analizy i wytyczne dla operatorów, dzięki czemu w trakcie wykonywania prac nie spotykają nas żadne niespodziewane sytuacje. Centrum technologiczne dba również o odpowiedni dobór maszyn do danego zadania i planuje jego przebieg. Pozwala to zminimalizować ryzyko wypadku, które przy tak skomplikowanych pracach zawsze jest wysokie.

Usługi dźwigowe Łaziska – zamów dźwig, zapytaj o ofertę:

Potrzebujesz dźwig w Zabrzu? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Łaziskach – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Ekspresowy dojazd na miejsce realizacji

Realizacje usług dźwigowych w mieście Łaziska.

Oferujemy usługi dwóch dźwigów jednocześnie.

Nasi klienci, pytani o zalety współpracy z Dźwigi Sołtys, często wskazują również na lokalizację naszej bazy oraz terminy wykonywania zleceń. Mamy własne zaplecze sprzętowe – ponad 30 dźwigów różnego rodzaju, gotowych by podjąć pracę dla naszych klientów.

Wszystkie żurawie, które znajdą Państwo w ofercie (dźwigi 250, 300 i 500 ton) są do dyspozycji w naszej własnej bazie, w Tychach. Taka lokalizacja to nie tylko błyskawiczny dojazd do Łazisk i innych miast Śląska, ale równie idealnie miejsce wypadowe w innych kierunkach. Nasze ciężkie dźwigi pracowały już w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Ponad 25 lat doświadczenia w usługach dźwigowych

Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi. Możemy się pochwalić wyjątkowym dorobkiem w zakresie usług dźwigowych i doświadczeniem. Ponad 25 lat na rynku zaowocowało tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi dźwigowe w dowolnym miejscu w Polsce i w Europie. Wykonujemy nawet zlecenia w halach i innych zadaszonych pomieszczeniach, gdzie trudno o swobodne manewrowanie wysięgnikiem żurawia. Dzięki doświadczeniu i wiedzy operatorów możemy się podjąć nawet takich prac.

Zamów usługi dźwigowe w Łaziskach teraz, korzystając z naszej bogatej oferty usług dźwigowych. Pomożemy zaplanować prace i przeprowadzić je tak, by wszystko przebiegło pomyślnie i zakończyło się sukcesem.

Jak zamówić usługę dźwigową w Łaziskach – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych usług dźwigowych w Łaziskach:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Łaziskach?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Łaziska między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi dźwigowe Łaziska 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Łaziskach. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Dźwigi Łaziska Wynajem Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Łaziska”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Łazisk Górnych: