Usługi Dźwigowe Kraków

Usługi dźwigowe Kraków

Usługi Dźwigowe Kraków – nasza oferta:

Usługi dźwigowe w mieście Kraków.

Dźwigi sołtys zawsze gotowe do działania.

Dźwigi są niezastąpione na budowach, przy remontach, wyburzaniu i pracach wykończeniowych. O ile niewielkie żurawie często są na wyposażeniu firm budowlanych, to większe (o udźwigu kilkuset ton) trzeba wypożyczyć. Decydując się na wynajem takiego żurawia warto zlecić to firmie, która zagwarantuje odpowiedni poziom usług.

Usługi dźwigowe Kraków – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Krakowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Krakowie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

Lider w usługach dźwigowych

Firma Dźwigi Sołtys jest liderem w pracach dźwigowych. Z pomocą naszych żurawi z powodzeniem zrealizowano wiele projektów infrastrukturalnych.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do realizacji usług dźwigowych Kraków?

 • Oferujemy szeroki wybór ciężkich żurawi, o udźwigu nawet do 500 ton. W naszej bazie czeka kilkanaście dźwigów gotowych zrealizować zlecenia klientów. W razie potrzeby realizujemy projekty na podnoszenia ładunków przez dwa dźwigi równocześnie. Dysponujemy również lżejszym sprzętem o udźwigu do kilkudziesięciu ton. Nasza flota cały czas się powiększa o kolejne maszyny.
 • Mamy doświadczenie w pracach dźwigowych. Realizowaliśmy zlecenia nie tylko na placach budowy, ale również w trudnych warunkach, m.in. w centrach miast, niedaleko zabudowań. Pracowaliśmy również pod dachem – w pomieszczeniach istniejących hal produkcyjnych i budynków. 
 • Każde zlecenie szczegółowo rozplanowujemy tworząc dla niego plan podnoszenia. Zawiera on analizy otoczenia, ocenę ryzyka oraz wszystkie wyliczenia, które są niezbędne by usługa została zakończona sukcesem.
 • Nasi operatorzy to osoby z doświadczeniem, zdobywanym nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Regularnie podnosimy ich kwalifikacje by mogli pracować jeszcze lepiej.
 • Nie stronimy od trudnych zleceń, co widać po miastach, w których realizowaliśmy usługi dźwigowe (Kraków, aglomeracja katowicka, Przemyśl i inne). Praktyczne umiejętności w połączeniu z dobrym przygotowaniem podnoszenia są gwarancją sukcesu.
 • Działamy na rynku od 1991 roku, co daje gwarancję jakości i rzetelności wykonywanych robót. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które wspominamy z dumą. Wśród nich są usługi dźwigowe w m. Kraków, Tychy, Katowice i wielu innych miastach Górnego Śląska i Małopolski.

  Usługi dźwigowe realizowanie w mieście Kraków.

  Świadczymy usługi dźwigowe dla najcięższych zadań.

Mamy świadomość, że rozwój jest konieczny. Dlatego też inwestujemy w nowe ciężkie dźwigi, by zwiększyć zakres realizowanych prac. Poszerzamy również obszar naszych realizacji. Chociaż najwięcej z nich wykonujemy na terenie aglomeracji katowickiej i Krakowie, to możemy się także pochwalić zakończonymi z sukcesem podnoszeniami na Podkarpaciu, Opolszczyźnie oraz… w Szwecji.

Jak zamówić usługę dźwigową w Krakowie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz nasze realizacje w mieście Kraków

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Krakowie?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Kraków między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Kompleksowe usługi dźwigowe w Krakowie i okolicach

Firmę Dźwigi Sołtys Kraków charakteryzuje doskonale wyszkolona i pracująca z pasją oraz olbrzymim zaangażowaniem załoga.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najbardziej wygórowanymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Chcesz zamówić dźwig w Krakowie lub okolicach? Zadzwoń!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Krakowa: