Usługi Dźwigowe Kraków

Usługi dźwigowe Kraków

Usługi Dźwigowe Kraków – nasza oferta:

Usługi dźwigowe w mieście Kraków.

Dźwigi sołtys zawsze gotowe do działania.

Dźwigi są niezastąpione na budowach, przy remontach, wyburzaniu i pracach wykończeniowych. O ile niewielkie żurawie często są na wyposażeniu firm budowlanych, to większe (o udźwigu kilkuset ton) trzeba wypożyczyć. Decydując się na wynajem takiego żurawia warto zlecić to firmie, która zagwarantuje odpowiedni poziom usług.

Usługi dźwigowe Kraków – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Krakowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider w usługach dźwigowych

Firma Dźwigi Sołtys jest liderem w pracach dźwigowych. Z pomocą naszych żurawi z powodzeniem zrealizowano wiele projektów infrastrukturalnych (nowe mosty, wiadukty, drogi), jak również inwestycji w halach i pod dachami (m.in. w hutach, elektrowniach, zakładach produkcyjnych).

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do realizacji usług dźwigowych Kraków?

  • Oferujemy szeroki wybór ciężkich żurawi, o udźwigu nawet do 500 ton. W naszej bazie czeka kilkanaście dźwigów gotowych zrealizować zlecenia klientów. W razie potrzeby realizujemy projekty na podnoszenia ładunków przez dwa dźwigi równocześnie. Dysponujemy również lżejszym sprzętem o udźwigu do kilkudziesięciu ton. Nasza flota cały czas się powiększa o kolejne maszyny.
  • Mamy doświadczenie w pracach dźwigowych. Realizowaliśmy zlecenia nie tylko na placach budowy, ale również w trudnych warunkach, m.in. w centrach miast, niedaleko zabudowań. Pracowaliśmy również pod dachem – w pomieszczeniach istniejących hal produkcyjnych i budynków. 
  • Każde zlecenie szczegółowo rozplanowujemy tworząc dla niego plan podnoszenia. Zawiera on analizy otoczenia, ocenę ryzyka oraz wszystkie wyliczenia, które są niezbędne by usługa została zakończona sukcesem.
  • Nasi operatorzy to osoby z doświadczeniem, zdobywanym nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Regularnie podnosimy ich kwalifikacje by mogli pracować jeszcze lepiej.
  • Nie stronimy od trudnych zleceń, co widać po miastach, w których realizowaliśmy usługi dźwigowe (Kraków, aglomeracja katowicka, Przemyśl i inne). Praktyczne umiejętności w połączeniu z dobrym przygotowaniem podnoszenia są gwarancją sukcesu.
  • Działamy na rynku od 1991 roku, co daje gwarancję jakości i rzetelności wykonywanych robót. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które wspominamy z dumą. Wśród nich są usługi dźwigowe w m. Kraków, Tychy, Katowice i wielu innych miastach Górnego Śląska i Małopolski.

    Usługi dźwigowe realizowanie w mieście Kraków.

    Świadczymy usługi dźwigowe dla najcięższych zadań.

Mamy świadomość, że rozwój jest konieczny. Dlatego też inwestujemy w nowe ciężkie dźwigi, by zwiększyć zakres realizowanych prac. Poszerzamy również obszar naszych realizacji. Chociaż najwięcej z nich wykonujemy na terenie aglomeracji katowickiej i Krakowie, to możemy się także pochwalić zakończonymi z sukcesem podnoszeniami na Podkarpaciu, Opolszczyźnie oraz… w Szwecji.

Zobacz nasze realizacje w mieście Kraków

Kompleksowe usługi dźwigowe w Krakowie i okolicach

Firmę Dźwigi Sołtys Kraków charakteryzuje doskonale wyszkolona i pracująca z pasją oraz olbrzymim zaangażowaniem załoga.

Zatrudnieni przez Nas operatorzy to eksperci, którzy znani są z tego, iż radzą sobie nawet z najbardziej wygórowanymi zleceniami.

Zajmujemy się załadunkami i rozładunkami różnego rodzaju, przy różnych konstrukcjach budowlanych.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do sporej liczby Klientów, w związku z czym prowadzimy aktywnie portal na Facebooku, gdzie można znaleźć najświeższe informacje na temat Naszej firmy.

Chcesz zamówić dźwig w Krakowie lub okolicach? Zadzwoń!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Usługi Dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?