Usługi dźwigowe Knurów

Usługi dźwigowe Knurów

Usługi dźwigowe Knurów – nasza oferta:

Usługi dźwigowe Knurów.

Dźwigi Sołtys realizują usługi w Knurowie.

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera na budowie to firma Dźwigi Sołtys Sołtys poleca swoje usługi. Stoi za nami doświadczenie: ponad 25 lat na rynku oraz tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Wykonujemy wiele rodzajów podnoszeń, również te niestandardowe, wymagające wyjątkowych umiejętności technicznych i najlepszych operatorów. Usługi dźwigowe Knurów? Tylko z naszą ekipą! 

Usługi dźwigowe Knurów – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Knurowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

25 lat doświadczenia w świadczeniu usług dźwigowych

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  1. Własna baza zlokalizowana w Tychach. Siedziba naszej firmy i parking dla ciężkich dźwigów usytuowane są niedaleko autostrady A4, co pozwala nam z łatwością dotrzeć na miejsce prac. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie dojechać do Knurowa i innych miast na południu Polski. Dlatego też podejmujemy się zadań interwencyjnych i realizujemy zgłoszenia awaryjne.
  2. Własne zaplecze sprzętowe, składające się z ponad 30 różnego rodzajów żurawi. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz wiele lżejszych maszyn. Dysponujemy także podnośnikami koszowymi ułatwiającymi pracę na wysokościach. Nasze dźwigi są regularnie serwisowane i w pełni sprawne.
  3. W Dźwigi Sołtys funkcjonuje specjalna jednostka – własne centrum technologiczne, która zajmuje się zaplanowaniem prac ciężkiego dźwigu w terenie. Pracują w niej inżynierowie, którzy zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. U nas zajmują się ograniczaniem ryzyka, analizując warunki w jakich operator będzie wykonywał podnoszenie. Są w stanie przewidzieć niebezpieczeństwa i zapobiec im już na etapie opracowywania harmonogramu pracy.
  4. Podejmujemy się prac trudnych i wymagających wyjątkowej precyzji. Mówią o nas: „specjaliści od najtrudniejszych zadań”. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk oraz innych inwestycji budowlanych i drogowych to dla nas codzienność. Ze szczegółami można się zapoznać w naszym portfolio. Świadczyliśmy usługi dźwigowe w Knurowie, wielu pobliskich miastach, województwach (m.in. na Śląsku, w Małopolsce), a także poza granicami Polski.

    Usługi dźwigowe w mieście Knurów.

    Dźwigi firmy Sołtys podnoszą naprawdę wysoko.

  5. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi. Naszym atutem jest terminowość i szybka realizacja zamówienia. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Knurowa i innych miejsc. Najlepsi operatorzy wykonają nawet te trudne zadania: w budynkach, halach produkcyjnych oraz wśród miejskiej zabudowy. Jesteśmy w stanie zrealizować podnoszenia na dwa małe dźwigi jednocześnie tam, gdzie duży dźwig nie jest w stanie się zmieścić.

Zamów dźwig w Knurowie teraz, korzystając z maszyn z logo Dźwigi Sołtys!

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Knurów 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Knurowie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Knurów”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Knurów – gdzie znajduje się nasza baza?