Usługi dźwigowe Knurów

Usługi dźwigowe Knurów

Usługi dźwigowe Knurów – nasza oferta:

Usługi dźwigowe Knurów.

Dźwigi Sołtys realizują usługi w Knurowie.

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera na budowie to firma Dźwigi Sołtys Sołtys poleca swoje usługi. Stoi za nami doświadczenie: ponad 25 lat na rynku oraz tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Wykonujemy wiele rodzajów podnoszeń, również te niestandardowe, wymagające wyjątkowych umiejętności technicznych i najlepszych operatorów. Usługi dźwigowe Knurów? Tylko z naszą ekipą! 

Usługi dźwigowe Knurów – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Knurowie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pobierz ofertę Excel usług dźwigowych dostępnych w Knurowie – znajdziesz tutaj listę wszystkich naszych żurawi wraz z danymi technicznymi.

Specjaliści od najtrudniejszych zadań i specjalistycznych, wielkich realizacji

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – damy radę! Naszym mottem jest przewaga dzięki technologii. Specjalizujemy się w najtrudniejszych i bardzo skomplikowanych, długotrwałych zleceniach, które wymagają szczegółowego planowania, przygotowania planów realizacji i (jeżeli zajdzie taka potrzeba) pracy kilku żurawi jednocześnie.

W szczególności zajmujemy się pracami związanymi z budową, remontami, wyburzeniami i przebudowami na terenie:

 • Fabryk
 • Zakładów przemysłowych
 • Specjalnych stref ekonomicznych
 • Hut
 • Elektrowni
 • Elektrociepłowni
 • Kopalń
 • Zakładów produkcyjnych
 • Wiaduktów i mostów
 • Prac drogowych
 • Specjalistycznych prac w terenie

25 lat doświadczenia w świadczeniu usług dźwigowych

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

 1. Własna baza zlokalizowana w Tychach. Siedziba naszej firmy i parking dla ciężkich dźwigów usytuowane są niedaleko autostrady A4, co pozwala nam z łatwością dotrzeć na miejsce prac. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie dojechać do Knurowa i innych miast na południu Polski. Dlatego też podejmujemy się zadań interwencyjnych i realizujemy zgłoszenia awaryjne.
 2. Własne zaplecze sprzętowe, składające się z ponad 30 różnego rodzajów żurawi. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz wiele lżejszych maszyn. Dysponujemy także podnośnikami koszowymi ułatwiającymi pracę na wysokościach. Nasze dźwigi są regularnie serwisowane i w pełni sprawne.
 3. W Dźwigi Sołtys funkcjonuje specjalna jednostka – własne centrum technologiczne, która zajmuje się zaplanowaniem prac ciężkiego dźwigu w terenie. Pracują w niej inżynierowie, którzy zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. U nas zajmują się ograniczaniem ryzyka, analizując warunki w jakich operator będzie wykonywał podnoszenie. Są w stanie przewidzieć niebezpieczeństwa i zapobiec im już na etapie opracowywania harmonogramu pracy.
 4. Podejmujemy się prac trudnych i wymagających wyjątkowej precyzji. Mówią o nas: „specjaliści od najtrudniejszych zadań”.  Ze szczegółami można się zapoznać w naszym portfolio. Świadczyliśmy usługi dźwigowe w Knurowie, wielu pobliskich miastach, województwach (m.in. na Śląsku, w Małopolsce), a także poza granicami Polski.

  Usługi dźwigowe w mieście Knurów.

  Dźwigi firmy Sołtys podnoszą naprawdę wysoko.

 5. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi. Naszym atutem jest terminowość i szybka realizacja zamówienia. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Knurowa i innych miejsc. Najlepsi operatorzy wykonają nawet te trudne zadania: w budynkach, halach produkcyjnych oraz wśród miejskiej zabudowy. Jesteśmy w stanie zrealizować podnoszenia na dwa małe dźwigi jednocześnie tam, gdzie duży dźwig nie jest w stanie się zmieścić.

Zamów dźwig w Knurowie teraz, korzystając z maszyn z logo Dźwigi Sołtys!

Jak zamówić usługę dźwigową w Knurowie – instrukcja krok po kroku?

Jeżeli nie zamawiałeś jeszcze dźwigu – najlepiej do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Numer telefonu: +48 695 16 62 27 (telefon czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org (możesz opisać zlecenie lub zostawić tylko na siebie namiary – napisz, że potrzebujesz ofertę – oddzwonimy jak najszybciej).

Wszystkie detale najłatwiej ustala się podczas niezobowiązującej rozmowy. Po skontaktowaniu się, podpowiemy, odpowiemy na pytania, dopytamy o wszystkie ważne rzeczy, które pomogą nam ustalić szczegóły zlecenia.

Pomocne i przydatne będzie kilka podstawowych informacji:

 • Opisz krótko zlecenie jakie jest do zrealizowania – czyli co i gdzie trzeba załadować, przenieść
 • Jaka jest powierzchnia, na której ma pracować dźwig – (grunt, beton, ziemia utwardzona, trawa, chodnik)
 • Czy zlecenie jest na zewnątrz czy wewnątrz budynku?
 • Przydadzą się też rozmiary ładunku (wysokość, szerokość, długość) i jego przybliżona waga
 • Jaka jest odległość od osi obrotu – czyli, innymi słowy, na jaką odległość w poziomie od dźwigu ma być przeniesiony ładunek
 • Wysokość na jaki ładunek musi być podany (wysokość w górę gdy go mamy podnieść lub głębokość gdy mamy go opuścić w dół, gdy pracujemy przy wykopie)
 • Jeżeli coś zamieszczamy na dachu budynku, warto podać następujące wartości: jak wysoki jest budynek, jak daleko może stanąć dźwig od krawędzi budynku, jak daleko od krawędzi dachu / budynku ma być umiejscowiony ładunek

Nie wiesz dokładnie jak to zmierzyć?

Nie wiesz jak dokładnie zmierzyć podane wyżej wartości?

Bez obaw! Jesteśmy tu po to by Ci pomóc i odpowiedzieć na pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeżeli pierwszy raz chcesz skorzystać z takiej usługi, niektóre rzeczy mogą wydawać się trudne.

Jeżeli nie jesteś pewien od czego zacząć, jak to zmierzyć, po prostu do nas zadzwoń lub napisz – my zajmiemy się resztą.

Jeżeli zlecenie należy to trudniejszych i wymagających – wyślemy na miejsce technologa, który sprawdzi i zmierzy wszystkie niezbędne parametry i przygotuje plan podnoszenia.

Zobacz realizacje naszych dźwigów:

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Jakie dźwigi oferujemy na wynajem w Knurowie?

W swojej ofercie wynajmu dźwigów na terenie miasta Knurów między innymi posiadamy:

1. Dźwigi Liebherr

Dźwig - żuraw samojezdny Liebherr 1250 o udźwigu 250 ton

W naszej flocie znajduje się najwięcej żurawi od firmy Liebherr

2. Dźwigi Demag

Dźwig żuraw Demag w ofercie Sołtys o udźwigu 350 ton

3. Dźwigi Faun, Grove i Krupp

Dźwig Krupp KMK 3050

Wszystkie żurawie i dźwigi w naszej ofercie wraz z tabelami udźwigów i wymiarów znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Usługi dźwigowe Knurów 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Knurowie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Knurów”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi Dźwigowe Knurów – gdzie znajduje się nasza baza?

Obszar działania na terenie Knurowa: