Usługi Dźwigowe Katowice

Szeroka oferta usług dźwigowych w Katowicach.

Usługi Dźwigowe Katowice – wynajem 24 h / 7 dni w tygodniu

Sołtys Dźwigi sp z o. o. świadczy kompleksowe usługi dźwigowe na terenie gminy Katowice i całego Śląska.

Usługi Dźwigowe Katowice – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Katowicach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider usług dźwigowych w Katowicach i na Śląsku

Dzięki temu dźwigowi jesteśmy w stanie realizować najtrudniejsze usługi dźwigowe w Katowicach i na Śląsku.

Liebherr LTM 1250 to największy żuraw w naszej ofercie usług dźwigowych.

Jesteśmy największą firmą na Śląsku oferującą usługi dźwigowe – posiadamy największą bazę sprzętową, z najcięższymi żurawiami. Jesteśmy również liderem usług dźwigowych na terenie południowej Polski. Nasza firma to 25 lat skondensowanego dźwigowego doświadczenia, w ciągle rozwijającej się firmie o doskonale znanej marce.

Naszą siłą jest przekazywanie rodzinnych tradycji z ojca na synów. Dźwigi i żurawie to nie tylko nasza praca i pomysł na biznes, to prawdziwa pasja, bez której nie potrafilibyśmy żyć.

Dzięki temu stale jesteśmy w stanie polepszać naszą ofertę, powiększać flotę i świadczyć usługi dźwigowe w Katowicach na najwyższym poziomie.

Doświadczenie i profesjonalizm

Największą siłą i znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest zgrana i doświadczona załoga. Nasi operatorzy należą do najlepszych specjalistów w kraju, mają za sobą setki udanych, w tym arcytrudnych, realizacji. Jesteśmy doskonale znani w branży budowlanej, zaufali nam najwięksi potentaci, deweloperzy i inwestorzy na rynku. Dzięki temu realizowaliśmy najpotężniejsze zlecenia na terenie całej Polski.

Firma Sołtys sp z o. o.  to obecnie wiodąca firma na rynku, zajmująca się usługami dźwigowymi. Mamy opinię specjalistów od najtrudniejszych zadań i największych podnoszeń.

Własne centrum technologiczne

W naszej bazie sprzętowej nieopodal Katowic posiadamy centrum technologiczne. To jedno z niewielu takich miejsc w kraju – w nim powstają precyzyjnie plany najtrudniejszych podnoszeń. Dzięki temu uzyskujemy kolosalną przewagę technologiczną w zakresie realizacji prac pozornie niemożliwych do zrealizowania.

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – czemu nie! Podejmujemy się najtrudniejszych zadań, realizując je ku zadowoleniu klientów.

Najlepsi inżynierowie w Polsce

Posiadamy własne centrum technologiczne projektujące usługi dźwigowe w Katowicach.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy usługi centrum projektowego.

Inżynierowie pracujący w naszym centrum technologicznym należą do najlepszych ekspertów w kraju – jako jedni z nielicznych zdobywali doświadczenie na terenie placów budowy w całej Europie, przyglądając się i uczestnicząc w największych oraz najbardziej skomplikowanych podnoszeniach.

Dzięki setkom godzin spędzonych w biurach konstrukcyjnych takich potentatów jaki Liebherr, możemy świadczyć najwyższej klasy usługi dźwigowe w Katowicach na śląskim podwórku.

Potężna flota dźwigów znanych światowych marek

Posiadamy jedną z największych baz sprzętowych w Polsce, w której znajdują się żurawie znanych światowych marek takich jak Liebherr, Krupp, Grove. Nie osiadamy na laurach i cały czas powiększamy flotę o nowe zdobycze, dzięki czemu jesteśmy w stanie podejmować coraz trudniejsze wyzwania i realizować więcej inwestycji w najdalszych zakątkach Polski.

Specjaliści od najtrudniejszych usług dźwigowych

Jeżeli jest mało miejsca - my się nie poddajemy i zrealizujemy usługę dźwigową na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w realizacji usług dźwigowych trudnych technicznie.

Celujemy w najtrudniejsze do zrealizowania usługi dźwigowe, takie gdzie jest bardzo mało miejsca, ładunek jest bardzo ciężki lub ma nietypowy kształt. Najczęściej obsługujemy budowy hal, fabryk, wiaduktów, mostów. Bierzemy też udział w bieżących monatażach i wymianach na terenie zakładów produkcyjnych, stacji kolejowych, elektrociepłowni, elektrowni, hut i zakładów produkcyjnych.

Błyskawiczny dojazd do Katowic

Nasza baza znajduje się w Tychach, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych takich jak droga S1 i autostrada A4. Jesteśmy w stanie błyskawicznie znaleźć się na miejscu realizacji w Katowicach – dojazd do centrum zajmuje nam około 20 minut.

Usługi dźwigowe Katowice – 24 h / 7 dni w tygodniu 365 dni w roku

Szukasz kompleksowych usług dźwigowych w Katowicach? Nie czekaj – zadzwoń, telefon czynny cały czas: +48 695 16 62 27

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Katowice

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Katowicach.

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?