Usługi Dźwigowe Katowice

Usługi Dźwigowe Katowice

FUSUB Sołtys świadczy kompleksowe usługi dźwigowe na terenie gminy Katowice i całego Śląska.

Usługi Dźwigowe Katowice – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Katowicach? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider usług dźwigowych w Katowicach i na Śląsku

Dzięki temu dźwigowi jesteśmy w stanie realizować najtrudniejsze usługi dźwigowe w Katowicach i na Śląsku.

Liebherr LTM 1250 to największy żuraw w naszej ofercie usług dźwigowych.

Jesteśmy największą firmą na Śląsku oferującą usługi dźwigowe – posiadamy największą bazę sprzętową, z najcięższymi żurawiami. Jesteśmy również liderem usług dźwigowych na terenie południowej Polski. Nasza firma to 25 lat skondensowanego dźwigowego doświadczenia, w ciągle rozwijającej się firmie o doskonale znanej marce.

Naszą siłą jest przekazywanie rodzinnych tradycji z ojca na synów. Dźwigi i żurawie to nie tylko nasza praca i pomysł na biznes, to prawdziwa pasja, bez której nie potrafilibyśmy żyć.

Dzięki temu stale jesteśmy w stanie polepszać naszą ofertę, powiększać flotę i świadczyć usługi dźwigowe w Katowicach na najwyższym poziomie.

Doświadczenie i profesjonalizm

Największą siłą i znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest zgrana i doświadczona załoga. Nasi operatorzy należą do najlepszych specjalistów w kraju, mają za sobą setki udanych, w tym arcytrudnych, realizacji. Jesteśmy doskonale znani w branży budowlanej, zaufali nam najwięksi potentaci, deweloperzy i inwestorzy na rynku. Dzięki temu realizowaliśmy najpotężniejsze zlecenia na terenie całej Polski.

Firma FUSUB Sołtys to obecnie wiodąca firma na rynku, zajmująca się usługami dźwigowymi. Mamy opinię specjalistów od najtrudniejszych zadań i największych podnoszeń.

Własne centrum technologiczne

W naszej bazie sprzętowej nieopodal Katowic posiadamy centrum technologiczne. To jedno z niewielu takich miejsc w kraju – w nim powstają precyzyjnie plany najtrudniejszych podnoszeń. Dzięki temu uzyskujemy kolosalną przewagę technologiczną w zakresie realizacji prac pozornie niemożliwych do zrealizowania.

Tam gdzie inni odpuszczają, my mówimy – czemu nie! Podejmujemy się najtrudniejszych zadań, realizując je ku zadowoleniu klientów.

Najlepsi inżynierowie w Polsce

Posiadamy własne centrum technologiczne projektujące usługi dźwigowe w Katowicach.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy usługi centrum projektowego.

Inżynierowie pracujący w naszym centrum technologicznym należą do najlepszych ekspertów w kraju – jako jedni z nielicznych zdobywali doświadczenie na terenie placów budowy w całej Europie, przyglądając się i uczestnicząc w największych oraz najbardziej skomplikowanych podnoszeniach.

Dzięki setkom godzin spędzonych w biurach konstrukcyjnych takich potentatów jaki Liebherr, możemy świadczyć najwyższej klasy usługi dźwigowe w Katowicach na śląskim podwórku.

Potężna flota dźwigów znanych światowych marek

Posiadamy jedną z największych baz sprzętowych w Polsce, w której znajdują się żurawie znanych światowych marek takich jak Liebherr, Krupp, Grove. Nie osiadamy na laurach i cały czas powiększamy flotę o nowe zdobycze, dzięki czemu jesteśmy w stanie podejmować coraz trudniejsze wyzwania i realizować więcej inwestycji w najdalszych zakątkach Polski.

Specjaliści od najtrudniejszych usług dźwigowych

Jeżeli jest mało miejsca - my się nie poddajemy i zrealizujemy usługę dźwigową na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w realizacji usług dźwigowych trudnych technicznie.

Celujemy w najtrudniejsze do zrealizowania usługi dźwigowe, takie gdzie jest bardzo mało miejsca, ładunek jest bardzo ciężki lub ma nietypowy kształt. Najczęściej obsługujemy budowy hal, fabryk, wiaduktów, mostów. Bierzemy też udział w bieżących monatażach i wymianach na terenie zakładów produkcyjnych, stacji kolejowych, elektrociepłowni, elektrowni, hut i zakładów produkcyjnych.

Błyskawiczny dojazd do Katowic

Nasza baza znajduje się w Tychach, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych arterii komunikacyjnych takich jak droga S1 i autostrada A4. Jesteśmy w stanie błyskawicznie znaleźć się na miejscu realizacji w Katowicach – dojazd do centrum zajmuje nam około 20 minut.

Usługi dźwigowe Katowice – 24 h / 7 dni w tygodniu 365 dni w roku

Szukasz kompleksowych usług dźwigowych w Katowicach? Nie czekaj – zadzwoń, telefon czynny cały czas: +48 695 16 62 27

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Katowice

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Katowicach.

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?