Usługi dźwigowe Cieszyn

Usługi dźwigowe Cieszyn

Usługi dźwigowe Cieszyn – nasza oferta:

Budujesz w małych miastach, gdzie ciężko dotrzeć ciężkim dźwigiem, ze względu na jego gabaryty? Chcesz zamówić usługi dźwigowe w Cieszynie lub innej małej miejscowości, ale nie wiesz czy mniejszy żuraw poradzi sobie z podnoszeniem?

Usługi dźwigowe cieszyn.

Ciężkie dźwigi realizują najtrudniejsze zadania.

Skorzystaj z usług specjalistów od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to dla nas codzienne wyzwania, które wykonujemy z sukcesem. Również wtedy, gdy konieczne jest przenoszenie ładunków z wykorzystaniem dwóch dźwigów jednocześnie. To rozwiązanie, które pozwala przeskoczyć ograniczenia związane ze zbyt małą ilością miejsca dla ciężkiego sprzętu.

Usługi dźwigowe Cieszyn – zamów dźwig:

Potrzebujesz dźwig w Cieszynie? Szukasz najlepszych dźwigów? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń, sprawdź, zapytaj o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Własne centrum technologiczne

Oczywiście takie podnoszenia wymagają dodatkowych przygotowań. Mamy własne centrum technologiczne, zajmujące się opracowywaniem tego typu zleceń. Inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, potrafią więc zaplanować usługi dźwigowe z wykorzystaniem dwóch żurawi jednocześnie.

Dogłębnie przyglądają się okolicznościom w jakich będą się odbywały prace, planują rozstawienie dźwigów i obliczają dopuszczalne ciężary. Dzięki ich analizom eliminujemy niepotrzebne ryzyko, które zawsze towarzyszy skomplikowanym podnoszeniom.

Drugim etapem, który decyduje o sukcesie usług dźwigowych świadczonych przez Dźwigi Sołtys, jest wykonanie przygotowanych harmonogramów prac. Zajmują się tym najlepsi operatorzy zatrudnieni w naszej firmie. To osoby z wyjątkowym doświadczeniem i umiejętnościami.

Wysięgnikiem ciężkiego dźwigu potrafią manewrować z dokładnością do kilkudziesięciu centymetrów. Realizacja usługi dźwigowej w Cieszynie lub innym małym mieście nie jest więc dla nich problemem. Potrafią sobie poradzić zarówno wśród budynków, jak i pod dachem hali produkcyjnej.

25 lat w realizowaniu usług dźwigowych

Usługi dźwigowe w mieście Cieszyn.

Świadczymy naprawdę wysoko cenione usługi.

Zamawiając u nas usługi dźwigowe Cieszyn stawiasz na profesjonalizm i rzetelnego partnera! Przekonaj się dlaczego warto wynająć dźwig u nas:

  • Szybkość realizacji. Zapewniamy błyskawiczny dojazd do Cieszyna, miast na Śląsku i w południowej Polsce.
  • Własne zaplecze sprzętowe obejmujące ponad 30 różnych maszyn. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton oraz mniejsze jednostki.
  • Doświadczenie i bogate portfolio wykonanych prac. Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski.
  • Jesteśmy stałym partnerem wielu firm budowlanych, drogowych, kolejowych, elektroenergetycznych i deweloperskich. 

Potrzebujesz profesjonalnych usług dźwigowych? Zamów dźwig w Cieszynie teraz!

Zobacz realizacje naszych dźwigów

Pracujemy przez 24h/7 dni w tygodni na terenie całej Polski, wszystkie nasz realizacje znajdziesz w galerii realizacji.

Warto szczególnie zwrócić uwagę na:

Usługi dźwigowe Cieszyn 24 h / 7 dni w tygodniu

Oferujemy pełen wynajem dźwigów i usług dźwigowych w Cieszynie. Nasz telefon jest czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „Usługi dźwigowe – Cieszyn”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Usługi dźwigowe Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?