Usługi Dźwigowe Kraków

Oferujemy szeroki wybór usług dźwigowych w mieście Kraków.

Usługi Dźwigowe Kraków

Prowadzisz roboty budowlane lub drogowe? Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają dla ciebie podnoszenia i roboty dźwigowe?

Dźwigi Sołtys jest liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Pracujemy na terenie całego kraju, realizując roboty planowe i interwencyjne.

Usługi Dźwigowe Kraków – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Krakowie? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe na najwyższym poziomie – własna flota pojazdów

Jako jedni z niewielu mamy bogatą flotę pojazdów – żurawi samojezdnych – pozwalających wykorzystać dźwig w każdej sytuacji. Tam, gdzie potrzebny jest ciężki sprzęt, wysyłamy nasze najcięższe dźwigi (Liebherr LTM 1500, 1200 i Demag AC350SSL) o nośności do 500ton. W mniej wymagających warunkach pracują nasze mniejsze żurawie, mogące podnieść ładunki do 100t.

Wszystkie pojazdy to maszyny uznanych marek, m.in. Liebherr, Grove, Demag i Krupp, gotowe do zmierzenia się ze stawianymi im zadaniami. Za ich pulpitem sterowniczym zasiadają najlepsi operatorzy, mogący pochwalić się wieloma latami prac na budowach Polski i Europy.

 Firma F.U.S.U.B Sołtys zajmuje sie wynajmem dźwigów na tereni całej Polski. W naszej flocie posiadamy dźwigi różnych rozmiarów.

Wynajem dźwigów najwyższej klasy.

Własne zaplecze sprzętowe i baza to nie jedyny nasz atut: kolejnym jest doświadczenie. Ponad 25 lat na rynku pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera oraz uznanego i szanowanego partnera biznesowego.

Możemy się pochwalić tysiącami zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, a w gronie naszych klientów są firmy z wielu branż (m.in. budowlanej, drogowej i energetycznej). Jesteśmy znani jako specjaliści od najtrudniejszych zadań.

Wysoką pozycję na rynku zagwarantowało nam nie tylko doświadczenie i profesjonalizm świadczonych usług, ale również własne centrum technologiczne.

To jednostka, która zajmuje się przygotowaniem każdego podnoszenia, wykonując obliczenia i analizując potencjalne przeszkody. Pracują w niej inżynierowie, którzy zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Ich zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka niepowodzenia, co robią z wyjątkową skutecznością od samego początku działalności Dźwigi Sołtys.

Dlaczego właśnie nasze usługi dźwigowe?

  • Prawdziwi specjaliści od podnoszenia – operatorzy i inżynierowie z doświadczeniem
  • Największy wybór żurawi samojezdnych
  • Błyskawiczny dojazd
  • Bardzo dobre terminy
  • Atrakcyjne ceny usług
  • Współpraca z firmami z wielu branż
  • Zlecenia jednorazowe i stała współpraca
  • Pełne przygotowanie realizacji zlecenia – od A do Z
  • Realizacja nawet trudnych technicznie i nierutynowych prac (m.in. na dwa dźwigi)

Zamów dźwig w Krakowie teraz, a na pewno dojedziemy na czas i wykonamy swoją pracę w 100% profesjonalnie!

Firma Sołtys zajmuje sie wynajmem dźwigów do najcięższych zadań.

Nasze dźwigi pracują przy ciężkich budowach i montażach maszyn.

Zobacz nasze realizacje w mieście Kraków

Kraków – usługi dźwigowe 24h/7 dni w tygodniu 365 roku

Jesteśmy dyspozycyjni 24 h / 7 dni w tygodniu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usług dźwigowych zdobywane na największych placach budowy w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Nasi operatorzy to wysokiej klasy specjaliści.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?