Dźwigi Gliwice Wynajem | Usługi Dźwigowe Gliwice

Oferujemy wynajem dźwigów w mieście Gliwice.

Dźwigi Gliwice Wynajem | Usługi Dźwigowe Gliwice

Firma Sołtys działa w branży usług dźwigowych od 1991 roku. Specjalizujemy się w wynajmowaniu żurawi samochodowych oraz podnośników koszowych. W naszej firmie pracują także operatorzy sprzętu, dlatego możemy zaoferować również wszelkie inne prace wykonywane przez dźwigi.

Dźwigi Gliwice – Dane kontaktowe:

Potrzebujesz dźwig w Gliwice? Szukasz najlepszych usług dźwigowych? Nasz telefon czynny jest 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu! Zadzwoń, sprawdź, zapyta o ceny:

Zadzwoń teraz +48 695 16 62 27 lub wyślij e-mail: soltys@dzwigi.org

Telefon czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi dźwigowe Sołtys to doświadczeni operatorzy i własne centrum technologiczne

Wynajem dźwigów w Gliwicach i okolicach - najwyższej jakości sprzęt, właśni operatorzy.

Liebherr LTM 1250 to nasz największy dźwig, który realizował największe zlecenia zarówno w Gliwicach jak i na terenie całego Śląska.

Gliwice i inne miasta Górnego Śląska charakteryzują się zwartą zabudową. Prowadzenie prac w takich miejscach wymaga nie tylko umiejętności, ale również wyobraźni i uwagi.

Nasi pracownicy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Operatorzy Dźwigi Sołtys doskonale pracują zarówno na terenach otwartych, jak również w obrębie zabudowy miejskiej. Sprawdź nas w praktyce!

Możesz obejrzeć w akcji nasze dźwigi w Gliwicach (wynajem) oraz w innych miastach Górnego Śląska (wynajem i prace zlecone).

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własnych technologów, którzy mogą opracować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, wymagające dokładnego, precyzyjnego planowania.

Usługi dźwigowe dostępne 24 h/7 dni w tygodniu – Dźwigi Gliwice i cały rejon Górnego Śląska

Naszym atutem jest również rozbudowany park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, regularnie serwisowanym i kontrolowanym. Staramy się również stale uzupełniać ofertę o nowe maszyny.

Świadczymy usługi dźwigowe przede wszystkim dla dużych kontrahentów.

Poszukujesz żurawia na swoją budowę?

Dźwig Liebherr 1130 to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących wynająć żuraw w mieście Gliwice.

Dźwig LTM 1130 doskonale nadaje się do realizacji dużych zadań w wąskiej, miejskiej zabudowie Gliwic.

Obejrzyj w akcji nasze dźwigi w Gliwicach. Wynajem jest możliwy zarówno na krótsze okresy, jak również do realizacji długofalowych projektów.

Decydując się na współpracę z firmą Sołtys nasi klienci mają pewność, że wszelkie zlecenia zostaną wykonane szybko i bezproblemowo.

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów w całym kraju.

We wszystkich miastach aglomeracji śląskiej można wynająć nasze dźwigi: Gliwice, Katowice, Tychy to tylko wybrane lokalizacje w których pracujemy.

Na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia również w innych częściach Polski.

W jakich miastach świadczymy usługi dźwigowe oprócz Gliwic?

Głównie koncentrujemy się na pracach w rejonie Górnego Śląska, nasze żurawie i dźwigi pracują na terenie całej Polski, możesz wynająć nasze usługi przez całą dobę, realizowaliśmy usługi na terenie następujących mias:

  • Tychy
  • Katowice
  • Kraków
  • Sosnowiec
  • Jaworzno
  • Opole
  • Rybnik

Zobacz realizacje naszych dźwigów w mieście Gliwice

Pracujemy na terenie całej Polski prze cały tydzień. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji w Gliwic.

Potrzebujesz dźwigu w Gliwicach? Skontaktuj się z nami!

Wybierz pewnego partnera biznesowego i razem osiągnijmy sukces! Firma Usługi Dźwigowe Sołtys zaprasza do współpracy – skontaktuj się z nami!:

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Nie wpisuj w wyszukiwarce hasła „dźwigi Gliwice – wynajem”. Już nie musisz szukać! Skorzystaj z usług firmy Dźwigi Sołtys. 

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?